Onze website maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan, stemt u in met het gebruik van deze cookies, zoals beschreven in ons privacybeleid. Sluiten

contact

Zit je met een vraag? Aarzel dan niet om ons te contacteren!




Leiding

Mathias Paridaens
Hoofdverantwoordelijke
mathias@kajdaa.be

Tessa Van Puyvelde
Financieel verantwoordelijke
tessa@kajdaa.be

Laura Cluts-Seghers
Lokaalverantwoordelijke
laura@kajdaa.be

Brecht Mertens
JAL- & regio verantwoordelijke
brecht@kajdaa.be

Mats De Meersman
Communicatieverantwoordelijke
mats@kajdaa.be

Jannick Tierens
Groeps- & IK verantwoordelijke
jannick@kajdaa.be

Nick van Heertum
Groeps- & VZW verantwoordelijke
nick@kajdaa.be



Telefoon

Leiding+32 (0) 475-94-53-92
VZW+32 (0) 473-32-49-92


E-mail

Leidingkern@kajdaa.be
VZWvzw@kajdaa.be
Volwassenbegeleidervb@kajdaa.be
D'Aa Gardedaagarde@kajdaa.be
Italiaanse Kermisik@kajdaa.be
Kampkamp@kajdaa.be

Contactformulier